CHEMIA CZYSZCZĄCA

EXPERT CLEANER
Skoncentrowany balsam do mycia naczyń o przyjemnym zapachu. W 100% rozpuszcza i usuwa tłuszcz oraz uporczywe zabrudzenia i przypalenia. Innowacyjna nano formuła przyspiesza proces suszenia, dzięki czemu naczynia pozostają bez smug. Dzięki zawartości gliceryny oraz kompozycji zapachowej bez alergenów dba o Twoje dłonie.

GLASS CLEANER
Środek przeznaczony do czyszczenia okien, luster, kabin prysznicowych i innych powierzchni szklanych. Dodatek nanocząsteczek powoduje, że w miejscu kropli tworzy się film, dzięki czemu krople łatwiej spływają z powierzchni szyb, nie powodując charakterystycznych plam. Efektywność samooczyszczenia oraz powstawania filmu zwiększa się z każdym kolejnym myciem powierzchni . Płyn pozostawia nanofilm, który zabezpiecza szyby przed ponownym przyleganiem brudu. Inną właściwością płynu jest zapobieganie parowaniu szyb i luster. Płyn posiada przyjemny owocowy zapach. System PRO-BLASK + alkohol ułatwia mycie powierzchni szklanych, pozostawiając je bez smug i zacieków.

MULTI CLEANER
Niezwykle wydajny środek przeznaczony do usuwania zabrudzeń z wszelkiego rodzaju twardych powierzchni. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom w nierozcieńczonej formie usuwa silne zabrudzenia np. z kuchenek, zlewozmywaków, umywalek, natomiast po rozcieńczeniu jest idealny do codziennego dbania o czystość. Rozcieńczony płyn nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu pozostawia długotrwały przyjemny, świeży zapach. Płyn impregnuje czyszczone powierzchnie pozostawiają na nich nanofilm, który ogranicza przyleganie brudu do powierzchni, ponieważ staje się ona bardziej hydrofilowa. Posiada przyjemny owocowy zapach. Kompleks peptydowy z kwasem hialuronowym działa ochronnie oraz wygładza skórę.

Zapraszamy do Kontaktu

tel. +48-601-140-005

tel. +48-447-259-241